Matematik Oyunları

0/0

Matematik Oyunları Matematik oyunları toplama, çıkartma, çarpma, bölme işlemleri ile matematik oyunları kategorilerinde matematik oyunu sunan matematik oyunları sitesidir.

Kenan Işıkla Toplama İşlemi Kenan Işıkla Toplama İşlemi Kenan ışık ile toplama işlemi yaparak becerilerinizi gösterebilirsiniz. Sizden istenilen sayıları toplayın ve sonucu yazın. Ne kadar çok soru cevaplarsanız o kadar yüksek puan alırsınız. Kim Milyoner Olmak İster sizler için Kim Milyoner Olmak İster içeriği ile Kim Milyoner Olmak İster Oyunları sunuyor.

4 İşlem 4 İşlem Sonuca göre arada bulunan işlemleri yapmanız gerekiyor. Verilen süre içerisinde bütün soruları cevaplayın. İlk sorulardan sonra daha zor sorular gelecektir. Bütün soruları cevaplayın ve en yüksek puanı kazanın. Kim Milyoner Olmak İster sizler için Kim Milyoner Olmak İster içeriği ile Kim Milyoner Olmak İster Oyunları sunuyor.

0/0

Bilgi notu: Sitemizde yer alan oyunlar yapımcılarına aittir. Sitemizde yer alan oyunlar tanıtım amaçlı yayınlanmaktadır. Hak sahiplerinin iletişime geçmesi halinde ilgili oyun 10 (on) iş günü içerisinde yayından kaldırılacaktır.